লাইফ অৱ এ ড্ৰাইভাৰ - DOWNLOAD

সদায় নতুন নতুন কথা জানিবৰ বাবে আমাৰ টেলিগ্ৰাম চেনেলত জইন কৰক
জইন হ'বলৈ ইয়াত ক্লিক কৰক
লাইফ অৱ এ ড্ৰাইভাৰ - DOWNLOAD

এজন গাড়ীচালকৰ ত্যাগক যে বহুতে মূল্য দিব নিবিচাৰে। ৰূপম দত্তই কৈ গৈছিল সেই কাহিনী। আমি ৰাতি কুঁৱলি ফালি গাড়ী চলাব লগা হয়। লাহে লাহেও যাব নোৱাৰো। মানুহক সঠিক সময়ত গৈ পোৱাবগৈ লাগে। কিবা কাৰণত ইফাল সিফাল হ’লে যাত্ৰীয়ে আমাক গালি পাৰে। ড্ৰাইভাৰৰ জাতত ধৰি সমালোচনা কৰে।


500+ Assamese books pdf free download


Rupam Dutta‘s “Life of a Driver Cabiner Ipare

ৰূপম দত্ত এতিয়া উচুপিছে। তেওঁৰ মনত আনন্দ। তেওঁ ক’লে- নভবাকৈয়ে হৈ গ’ল সকলো। কোনে ভাবিব পাৰে এজন ড্ৰাইভাৰে লিখিব পাৰে তেওঁৰ জীৱন কাহিনী। কেৱল মোৰে কাহিনী নহয় এয়া। এই কাহিনী ড্ৰাইভাৰৰ মনৰ কথা। মই উপন্যাস ৰূপত ধৰি ৰাখিছো ইয়াত।

অভিনন্দন ৰূপম দত্ত। পাঠকে নিশ্চয় পঢ়িব ‘লাইফ অৱ এ ড্ৰাইভাৰ’ । পঢ়ি বুজিব এজন চালকৰ মনৰ কথা। তেওঁৰ মনত আগাদেৱা কৰি থকা এই কাহিনীবোৰেই ক’ব চালকসকলৰ জীৱন কাহিনী। তেওঁলোকৰ অনুভূতি।



(আপোনাৰ ঘৰল‍ৈ আহিব কিতাপখন)

***

Tags

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad

Below Post Ad

DOWNLOAD ASSAMESE GK APP DOWNLOAD
GK IN ASSAMESE LANGUAGE
Join Our Telegram Channel ইয়াত ক্লিক কৰক
Like our Facebook Page ইয়াত ক্লিক কৰক
Disclaimer: সকলো তথ্য বিভিন্ন উৎসৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰা হৈছে। কেতিয়াবা যিকোনো ত্ৰুটি দেখা যাব পাৰে, সেই পৰিস্থিতিত আমাক কমেন্ট কৰি জনাবলৈ অনুৰোধ জনোৱা হল। লগতে, আমি (www.assamesegk.info), ইয়াত প্ৰদান কৰা যিকোনো তথ্যৰ ওপৰত কোনো আইনী দায়িত্ব নলও। ইয়াত, সকলো তথ্য কোনো আইনী ব্যৱহাৰ অবিহনে শিক্ষাৰ উদ্দেশ্যে প্ৰদান কৰা হৈছে।